Travel Institut

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné podmínky se řídí zákonem 89/2012 Sb., občanský zákoník a jsou platné pro všechny kurzy a zkoušky pořádané Travel institutem, Magion Praha s. r. o., V Štíhlách 1311, 142 00, Praha 4, IČO 26465744 (dále jen dodavatel).

1. Předmět smluvního vztahu

Všeobecné podmínky upravují práva a povinnosti dodavatele a zákazníka (ve smyslu účastníka kurzu nebo žadatele o zkoušku) při prodeji kurzů a zkoušek.

Dodavatel realizuje vzdělávání v kurzech prezenčně nebo distanční formou prostřednictvím online aplikace, případně formou individuálních konzultací zástupci autorizované osoby a externími lektory. Zkoušky probíhají před autorizovanými osobami a externisty v případě vybraných jazykových zkoušek.

2. Vznik smluvního vztahu

Vznik smluvního vztahu vzniká potvrzením objednávky a zaplacením kurzu nebo zkoušky v termínu nejpozději do 3 dnů po odeslání přihlášky. Po uvedené lhůtě rušíme rezervaci a negarantujeme volné místo na kurzu či zkoušce. Odesláním objednávky zákazník potvrzuje, že se seznámil s podmínkami a souhlasí s nimi.

3. Platební podmínky

Ceny kurzů a zkoušek jsou uvedeny na webových stránkách dodavatele, dodavatel není plátcem DPH.

4. Změny termínů

Dodavatel je oprávněn kurz či zkoušku přesunout, pokud se nepřihlásí minimální počet zájemců a to nejpozději 7 dní před zahájením kurzu nebo konáním zkoušky.

Storno podmínky:

Při zrušení více než 14 dní před zahájením kurzu či zkoušky………… 10 % z ceny

13 – 7 dní před zahájením kurzu či zkoušky …………………. 35 % z ceny

7 – 4 dny před zahájením kurzu či zkoušky …………………… 70 % z ceny

3 a méně dní před zahájením kurzu či zkoušky .…………. 100 % z ceny

Přesun termínu:

déle než 14 dní před zahájením kurzu či zkoušky ….…… 10 % z ceny

13 – 7 dní před zahájením kurzu či zkoušky …………………. 25 % z ceny

7 – 4 dny před zahájením kurzu či zkoušky …………………… 50 % z ceny

3 a méně dní před zahájením kurzu či zkoušky ……………. 70 % z ceny

Pokud se uchazeč bez omluvy nedostaví, poplatek propadá. Za řádnou omluvu se považuje pracovní neschopnost nebo karanténa, v takovém případě je náhradní termín nabídnut bez poplatku stejně tak v případě, že víte o rizikovém kontaktu s covid pozitivní osobou. Tyto skutečnosti nám prosím nezatajujte.

Chcete víc informací?


Nebojte se nám napsat

Item added to cart.
0 items -

0

Načítám stránku, malý moment